Brăilean condamnat și dat în urmărire națională, depistat de polițiștii gălățeni
8 iun. 2021, 13:53
Actualizat: 8 iun. 2021, 13:53

Brăilean condamnat și dat în urmărire națională, depistat de polițiștii gălățeni
Articol scris de Scris de Realitatea de Galati
Condamnat pentru încălcare a ordinului de protecție
La data de 7 iunie a.c., polițiștii Biroului Urmăriri din cadrul Serviciului Investigații Criminale au depistat un bărbat, de 65 de ani, din municipiul Brăila, urmărit național. Pe numele acestuia Judecătoria Brăila a emis, în data de 11 mai 2021, un mandat de executare a unei pedepse privative de libertate.
Bărbatul, este condamnat la 10 luni și 20 de zile închisoare pentru comiterea infracțiunii de încălcare a ordinului de protecție, Brăileanul a fost condus și încarcerat în Penitenciarul de Maximă Siguranță Galați.
Sursa: Realitatea de Braila
Citește și:
- 12:35 - Audiență record pentru Realitatea PLUS după decizia CNA: Rămânem alături de voi
- 11:45 - Realitatea PLUS a depus la Curtea de Apel acțiunea împotriva deciziei CNA. Avocat: Retragerea licenței era o chestie prestabilită înainte de ședință -VIDEO
- 11:40 - Armistițiul temporar calmează piețele. Petrolul se ieftinește puternic: este cea mai mare scădere din ultimii 6 ani
- 11:25 - Alexandra Păcuraru, despre decizia CNA de a închide Realitatea PLUS: „Nu mai există democrație când închid gura opoziției. Vom lupta cu fruntea sus!”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Galati și pe Google News










