Advertising
Sportivă din Tecuci, campioană națională la lupte
10 mai 2021, 14:24

Sportivă din Tecuci, campioană națională la lupte
Campioană la U15
Raluca Ghiorghita, legitimată la Clubul Sportiv Vipguard Tecuci, a reuşit să câştige titlul de campioană naţională la Finala Campionatului Naţional de Lupte-U15.
Raluca Ghiorghita este o fată ambiţioasă, cu o evoluţie excelentă într-un timp foarte scurt!
Raluca se pregăteşte pentru înalta performanţă şi îsi petrece adolescenţa făcând naveta între Tecuci şi Bucureşti, antrenându-se intens şi la CS Rapid Bucureşti, cu maestrul Joe Zaharia.
Sursa: Realitatea de Galati
Citește și:
- 17:47 - Cristi Chivu, mesaj înainte de Cupa Mondială: echipa surpriză pe care o vede periculoasă
- 15:48 - Cutremur în Ștefan cel Mare! Dinamo a anunțat plecarea lui Zeljko Kopic după aproape 3 ani
- 08:01 - Liverpool l-a numit pe Andoni Iraola antrenor principal, după demiterea lui Arne Slot
- 19:23 - Sabrina Voinea, acuzată că și ar fi bătut iubitul la un complex sportiv din Capitală. Poliția a deschis anchetă
Urmărește știrile Realitatea de Galati și pe Google News














