Advertising
Românii au luat cu asalt ghișeele, ca să beneficieze de bonificația de 10% pentru taxele și impozitele mărite

Românii au luat cu asalt ghișeele, ca să beneficieze de bonificația de 10% pentru taxele și impozitele mărite
Scris de Realitatea de Galati Publicat: 5 ian. 2026, 14:36
Agențiile fiscale sunt pline de oameni care așteaptă la rând pentru a-și achita obligațiile către stat
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 23:12Accident grav în Timișoara! Un taximetrist a intrat în plin într-un tramvai după o manevră interzisă
- 22:06Accident cu ATV în zona barajului Colibița. Salvamontiștii și echipajele SMURD intervin pentru salvarea unei persoane rănite
- 20:01Pești morți în Crișul Repede, la ieșirea din Oradea. Temperaturile extreme și debitul scăzut al apei provoacă un nou semnal de alarmă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Galati și pe Google News


























