Nu a putut prezenta permisul de conducere și s-a ales cu dosar penal

Nu a putut prezenta permisul de conducere și s-a ales cu dosar penal
Circula cu mașina pe Bulevardul George Coșbuc deși nu avea permis de conducere
La data de 22 martie a.c., în jurul orei 18.50, polițiști din cadrul Biroului Rutier Galați au oprit în trafic, pe Bulevardul George Coșbuc, din municipiul Galați, un autoturism la volanul căruia au identificat un bărbat, de 35 de ani, din aceeași localitate.Întrucât bărbatul nu a putut prezenta permisul de conducere, polițiștii au efectuat verificări în bazele de date, constatând că acesta nu deține un astfel de document.Ca urmare, a fost întocmit dosar penal, bărbatul fiind cercetat pentru comiterea infracțiunii de conducere a unui vehicul fără permis de conducere.Sursa: Realitatea de Galati
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:22 - Makaveli, plasat sub control judiciar și nu are voie să părăsească țara. Va purta o brățară de monitorizare electronică. ”Îmi asum fapta”-VIDEO
- 14:31 - Închisoare cu suspendare pentru un bărbat care a instigat pe internet la violențe împotriva magistraților
- 08:12 - Operațiunea „JUPITER 5”: Sute de percheziții și peste 100 de persoane vizate în dosare de criminalitate economică și contrabandă
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Galati și pe Google News

























