Adolescent de 13 ani dispărut de la domiciliu după o discuție telefonică avută cu tatăl său plecat în străinătate

Adolescent de 13 ani dispărut de la domiciliu după o discuție telefonică avută cu tatăl său plecat în străinătate
L-ați văzut?
Poliţiştii gălățeni caută un adolescent, de 13 ani, care a plecat de acasă și nu a mai revenit. Persoanele ce pot oferi informaţii care să conducă la găsirea acestuia, sunt rugate să sune la numărul unic de urgenţă 112 sau să anunţe cea mai apropiată unitate de poliţie.
La data de 30 septembrie 2022, la ora 16.30, polițiștii Secției 2 Poliție Galați au fost sesizați de către o femeie, din municipiul Galați, despre faptul că, în cursul aceleiași zile, în jurul orei 12.30, fiul său vitreg, DRUȚU ANGELIN GEORGE, de 13 ani, a plecat de la domiciliu, în urma unei discuții telefonice avute cu tatăl său, aflat în străinătate, și nu a mai revenit.
Semnalmente: înălțime - 1,60 metri, greutate - aproximativ 60 de kg, păr șaten, ochi verzi.
La momentul plecării, minorul era îmbrăcată cu un pantalon tip blug, de culoare albastră, cu rupturi și pantofi sport, de culoare albă.
Persoanele care pot oferi informații care să conducă la găsirea acestuia, sunt rugate să se adreseze celei mai apropiate unități de poliție sau să apeleze numărul unic de urgență 112.
Sursa: Realitatea de Braila
Citește și:
- 18:58 - Mitul „administratorului model” Ilie Bolojan, spulberat de Curtea de Conturi
- 16:54 - Reacția lui Raed Arafat după ce un medic a fost agresat într-un spital din Maramureș
- 16:50 - Viscolul închide drumuri și lasă localități fără electricitate
- 15:26 - STB, „gaura neagră” a Capitalei: 10.000 de angajați și o politizare cronică pe banii bucureștenilor
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Galati și pe Google News
_4f88515c25_a3b9209761.webp)










