Accident cu 3 victime la intersecția străzilor Ana Ipătescu și Alexandru Moruzi

Accident cu 3 victime la intersecția străzilor Ana Ipătescu și Alexandru Moruzi
Două autoturisme implicate
Vineri seara, în jurul orei 21.00, la intersecția străzilor Ana Ipătescu și Alexandru Moruzi, din municipiul Galați, s-a produs un accident rutier soldat cu rănirea a trei persoane.
Polițiștii sosiți la fața locului au stabilit că în accident au fost implicate două autoturisme, care circulau în aceeași direcție și care au intrat în impact. În urma accidentului, atât cei doi conducători auto, cât și o femeie, pasager într-unul dintre autoturisme, au suferit vătămări corporale, fiind conduși la spital, pentru îngrijiri medicale.
În acest caz, polițiștii au întocmit dosar penal pentru comiterea infracțiunii de vătămare corporală din culpă.
sursa foto: Facebook - Grupul Soferilor din Galati
Sursa: Realitatea de Galati
Citește și:
- 17:44 - Victorie pentru Realitatea PLUS: Curtea de Apel București a decis să suspende decizia CNA prin care se ridică licența postului. Televiziunea Poporului NU se închide
- 17:23 - Scandal diplomatic: Germania îl face ipocrit pe JD Vance după acuzațiile privind alegerile din Ungaria
- 16:44 - Turcia îl omagiază pe Mircea Lucescu: moment de reculegere la toate meciurile
- 16:22 - Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru - Sara Qudah (CPJ): România intră în tiparul global al cenzurii administrative
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Galati și pe Google News











