Advertising
GRECIA A SUSPENDAT EXTRĂDAREA OLIGARHULUI VLADIMIR PLAHOTNIUC, FĂRĂ SĂ DEA UN MOTIV

GRECIA A SUSPENDAT EXTRĂDAREA OLIGARHULUI VLADIMIR PLAHOTNIUC, FĂRĂ SĂ DEA UN MOTIV
Scris de Realitatea de Galati Publicat: 17 sept. 2025, 18:11
Ministerul Justiției din Grecia a decis miercuri, 17 septembrie, să suspende procedura de extrădare a lui Vladimir Plahotniuc în Republica Moldova, fără a explica motivele.
Citește și
- 11:00Gabriel Oprea, mesaj dur după tensiunile din Orientul Mijlociu: România trebuie să își consolideze apărarea și să accelereze investițiile strategice
- 08:58Consultări decisive la Palatul Cotroceni. Nicușor Dan, față în față cu liderii fostei coaliții
- 08:05Reuniunea Coaliției de Voință pentru Ucraina, la Paris, în ajunul paradei de Ziua Naţională a Franţei. Nicușor Dan participă la ambele evenimente
- 07:39Dan Dungaciu:”Nu cred că vom avea un nou guvern în această săptămână. Alegerile anticipate, singura soluție pentru ieșirea din criză”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Galati și pe Google News


























